Świerk Pospolity uprawa


Jedną z najmniej wymagających sadzonek, jaką można kupić w przedsiębiorstwie ze strony abcmosty.pl, jest świerk pospolity. Jego uprawa nie wymaga specjalnych zabiegów, ponieważ może być uprawiany w każdych warunkach. Sadzonki tego gatunku są chętnie kupowane do ogrodów przydomowych, ponieważ pełnią funkcję ozdobną. Bardzo chętnie nasadzane są w parkach i na terenach zieleni miejskiej, gdyż są odporne na zanieczyszczenie środowiska.

Jest wiele odmian świerka pospolitego, które mają wartość użytkową i chętnie wykorzystywane są w przemyśle papierniczym i lutniczym do wyrobu pudeł rezonansowych. To, co najcenniejsze w tym drzewie, to przede wszystkim jego niezwykła uroda. Choć w warunkach naturalnych może osiągnąć wysokość i do 50 m to na plantacjach szkółkarskich dorasta do 20 m. Zachwyca swoją smukłą koroną o stożkowatym pokroju, a także rozłożystym i gałęziami. Jest to majestatyczne drzewo, które o każdej porze roku wygląda pięknie. Pragnąc kupić zdrową sadzonkę, która gwarantuje szybki wzrost, warto skorzystać z oferty wspomnianej wyżej firmy, gdyż ona dba o jakość swoich sadzonek.

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna Mosty 5 72-132 Mosty Tel.: 607 311 470 Data dodania:
Świerk Pospolity uprawa
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


Salon Jubilerski Virago
service picture
TRADE INNOVATION Andrzej Kostka
service picture
Sprawdź jakie to proste!