Borówka amerykańska krzewy


Borówkowy Zakątek specjalizuje się w uprawie krzewów borówki amerykańskiej. Swoim klientom daje możliwość zakupu zarówno sadzonek, jak i owoców rośliny. Wśród odmian oferowanych przez szkółkę borówki amerykańskiej znajdziesz m.in.:

  • szybko dojrzewającą odmianę Hannah’s Choice – wyróżniającą się słodkimi i jędrnymi owocami, doskonale sprawdzającą się na plantacji, a także uprawie amatorskiej;
  • późno kwitnącą i szybko dojrzewającą odmianę Spartan – jej owoce są zdecydowanie deserowe; to również odmiana wskaźnikowa, najszybciej bowiem reaguje na niedobory pierwiastków;
  • odmianę Bluecrop o średniej porze dojrzewania – słodkie owoce są wysoko cenione przez plantatorów; odmiana ta jest niezawodna w polskich warunkach uprawy, wykazuje także odporność na trudne warunki transportu.

Chcesz rozpocząć uprawę borówki amerykańskiej? Zaufaj szkółce o wieloletniej renomie! Oferowana przez firmę borówka amerykańska to krzewy doskonale przygotowane pod uprawę w klimatycznych warunkach Europy Środkowej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja plantacja będzie odpowiednio wzrastać i wydawać smaczne owoce.

GOSPODARSTWO OGRODNICZE PAWEŁ STUDZIŃSKI Podkońska Wola 7 97-216 Podkońska Wola Tel.: 667 621 042 Data dodania:
Borówka amerykańska krzewy
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


Bakaliowo.pl
service picture
BWB Kancelaria adwokacka
service picture
IDEADECO
service picture
Sprawdź jakie to proste!