Elmex dla dzieci


Bogata oferta polskiej drogerii działającej w Wielkiej Brytanii to nie tylko wyroby kosmetyczne, w dodatku przeznaczone dla dorosłych. W asortymencie zaprezentowanym na taniekosmetyki.co.uk można też znaleźć liczne środki czystości, w tym wykonane specjalnie z myślą o dzieciach. Takie wyroby w wariantach dla najmłodszych są łagodniejsze niż dla dorosłych, mają mniejsze stężenie składników aktywnych, a jeśli chodzi o pasty do mycia zębów, mają też mniej intensywny smak, dzięki czemu ich stosowanie jest dla maluchów komfortowe. Oczywiście ważny jest też skład, by na przykład stężenie fluoru nie było za duże.

O komfort i bezpieczeństwo swojego dziecka podczas mycia zębów można być spokojnym jeśli wybierze się na przykład pastę ELMEX dla dzieci, przeznaczoną już dla zupełnych maluchów, u których właśnie pojawiły się pierwsze zęby. Produkt ten pozwala zachować czystość i świeżość jamy ustnej, bezpieczeństwo zębów oraz wystarcza na długo, stosuje się go bowiem w niewielkich ilościach. Jest też niedrogi.

Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited Smithfield Road 50 TF-9 1 Market Drayton Tel.: 07933088792 Data dodania:
Elmex dla dzieci
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl
service picture
Kancelaria Wyoming LLC
service picture
Sprawdź jakie to proste!