Spodnie żeglarskie


Osoby uwielbiające żeglować bez względu na pogodę i pragnące zagwarantować sobie ciepło oraz wygodę noszonego stroju, nie zawiodą się asortymentem sklepu sportowego z Poznania. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym można znaleźć setki produktów dla osób kochających aktywność o każdej porze roku. Asortyment obejmuje produkty renomowanych marek, dbających o komfort i zadowolenie nabywców swoich wyrobów. Artykuły polecane przez sklep można znaleźć na stronie hellyhansen.trekkersport.com.pl, gdzie dostępne jest obuwie, odzież, w tym kurtki, spodnie, koszulki oraz różne akcesoria.

Pragnąc zaopatrzyć się np. w spodnie żeglarskie, wystarczy przejrzeć asortyment producenta, dostarczającego na rynek wysokiej jakości produkty od 1877 roku. Są one nie tylko trwałe i stylowe, ale też komfortowe w użytkowaniu. Doskonałe materiały wodoodporne i termoaktywne, które po raz pierwszy zostały wprowadzone na rynek właśnie przez Helly Hansen, a także idealne wykonanie pozwolą na użytkowanie odzieży przez wiele lat. 

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda Powstańców Wielkopolskich 12b 61-895 Poznań Tel.: 61 853 75 32 Data dodania:
Spodnie żeglarskie
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


Food Leader
service picture
Komputronik Biznes
service picture
Sprawdź jakie to proste!