Detoksykacja alkoholowa - Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


Ośrodek OAZA zajmuje się dogłębnym leczeniem uzależnień od alkoholu. Proces takiego leczenia dzieli się na dwa etapy. Pierwszy z nich to detoksykacja alkoholowa, czyli odtrucie organizmu po długim okresie nadużywania napojów wysokoprocentowych. Drugą fazą są sesje psychoterapeutyczne prowadzone przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Ich ogromna wiedza i doświadczenie, a także profesjonalne, indywidualne podejście do każdego podopiecznego sprawiają, że każda osoba będzie w pełni zadowolona z efektów, jakie przyniesie terapia.

Ponadto klinika przykuwa dużą uwagę do tego, by kuracjusze nie czuli się nieswojo i niekomfortowo. Dlatego też dla polepszenia samopoczucia pacjentów, organizowane są wycieczki krajoznawcze, wyjścia na basen lub do SPA, a także po wcześniejszych ustaleniach istnieje możliwość skorzystania z sauny infrared czy też wykonania masażu relaksacyjnego.

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c. Ługowiska 1 87-850 Choceń Tel.: 721 70 70 70 Data dodania:
Detoksykacja alkoholowa - Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


  • W tym w/w prywatnym ośrodku udało mi się przejść przez bardzo przemyślaną detoksykację alkoholową, która pomogła mi bardzo w walce z uzależnieniem.
    2020-06-01 12:38:35
    przez: Jerzy Olszewski
    3

Podobne firmy


Eurosoft IT Sp. z o.o.
service picture
Gabinet Podologiczny PodoCare-Complex
service picture
Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz
service picture
Sprawdź jakie to proste!