Mieszarki pobocznicowe


W zakładach odlewniczych do przygotowania mas formierskich używany jest specjalistyczny sprzęt do dokładnego mieszania składników, zanim pójdą do dalszej obróbki. Tym sprzętem są mieszarki pobocznicowe, które nie tylko mają lemiesze mieszające składniki, ale także rolki umieszczone po bokach, których zadaniem jest dokładne rozcieranie grudek. Ten typ mieszarek może pracować zarówno ze składnikami suchymi, jak i półpłynnymi. Ich producentem jest firma ze strony akpprogress.pl specjalizująca się w projektowaniu i tworzeniu najróżniejszych maszyn dla wielu gałęzi przemysłu.

Pragnąc zamówić na przykład wspomnianą wyżej mieszarkę, warto skontaktować się ze specjalistami firmy, którzy dopasują odpowiednią wersję do potrzeb danego klienta. W ofercie producenta można znaleźć ten typ mieszarek o pojemnościach misy od 30 do 240 litrów. Zamawiając takie urządzenie w tej firmie, można mieć pewność, że będzie ono trwałe i odporne na uszkodzenia nawet podczas pracy w trudnych warunkach. Co więcej, aby sprzęt sprawnie działał, firma oferuje części do jego serwisowania w atrakcyjnych cenach.

AKP PROGRESS Spółka z o.o. K. Szymanowskiego 1C 67-100 Nowa Sól Tel.: 696 666 533 Data dodania:
Mieszarki pobocznicowe
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


  • Maszyny i urządzenia przemysłowe ich autorstwa są solidne i wydajne. Myślę, że powinny się znaleźć w każdym zakładzie produkcyjnym. :)
    2019-10-16 12:54:56
    przez: ilerilece
    3

Podobne firmy


Adwokat Paweł Polański
service picture
Tartak Rybojady Lidia Kapała
service picture
Zielarnia Klasztorna
service picture
Sprawdź jakie to proste!