https://www.ulisses.pl/pl/ - Program do wypożyczalni sprzętu budowlanego


Wynajem sprzętu budowlanego pozwala klientom wypożyczalni na zmniejszenie kosztów budowy, ale wiąże się z koniecznością rejestrowania, jaki sprzęt został wydany i na jak długo i a także wystawiania faktur w odpowiednim terminie.

Czynności, które nie są trudne do wykonania, ale powtarzalne, warto automatyzować. Służy do tego program do wypożyczalni sprzętu budowlanego o nazwie Comotel, którego wersję demonstracyjną można znaleźć w serwisie ulisses.pl. Jest to specjalistyczne oprogramowanie z wbudowanym systemem CRM, które ułatwia zarządzanie wypożyczonym sprzętem, a także rejestrowaniem zwrotów, klientów (w tym umów z nimi) i zdarzeń. To idealny program do wypożyczalni sprzętu budowlanego, usprawniający pracę w firmie.

Oprogramowanie to może być używane w innych wypożyczalniach, nie tylko oferujących sprzęt budowlany. Sprawdza się choćby w wynajmie sprzętu turystycznego czy elektronarzędzi. Posiada wbudowaną możliwość tworzenia różnorodnych raportów, na przykład przychodów i kosztów związanych z każdą maszyną.

ULISSES Sp. z o.o. Górnośląska 69A 62-800 Kalisz Tel.: +48 62 501 54 54 Data dodania:
https://www.ulisses.pl/pl/ - Program do wypożyczalni sprzętu budowlanego
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


Food Leader
service picture
Komputronik Biznes
service picture
Sprawdź jakie to proste!